Hurtownia ogrodnicza Ired Garden Sulęcin
Zadzwoń: 95 755 40 59
 

KATEGORIE


Wysyłka

Załącznik nr 2 Regulaminu zakupów


Wysyłki zrealizowane są w terminie 1-3 dni roboczych w zależności od dostępności towarów w sklepie (informacja o dostępności towarów w sklepie prezentowana jest na stronie danego towaru w polu Dostępność). W przypadku towarów dostępnych w magazynie sklepu wysyłka następuje najczęściej w ciągu 24 godzin od zaakceptowania zamówienia. W przypadku towarów sprowadzanych na zamówienie czas realizacji może być dłuższy niż 3 dni - w takim przypadku klient zawsze jest informowany o takim fakcie i jest proszony o decyzję, czy zamówienie ma być realizowane, czy też rezygnuje z całego lub części zamówienia. W przypadku rezygnacji Centrum Ogrodnicze w ciągu 7 dni roboczych zwraca klientowi wniesioną zapłatę za wycofane pozycje zamówienia. Pieniądze zwracane są tą samą drogą, którą dokonana została zapłata (gotówka, Platnosci.pl, przelew na konto) lub przekazem pocztowym na adres płatnika podany na zamówieniu.

 

W przypadku przedpłaty na konto (przelew, płatność internetowa) czas realizacji będzie liczony od dnia wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Centrum Ogrodniczego. W przypadku zmian w zamówieniu termin realizacji jest liczony od dnia ostatniej modyfikacji.

 

Sklep internetowy iredgarden.pl oferuje dwa sposoby dostarczania zamówionych produktów. W zależności od miejsca dostawy, wartości i wagi przesyłki niektóre ze sposobów mogą być niedostępne. Opis i koszt każdej z metod znajduje się w poniższych tabelach.

 

Sposób wysyłki

Opis

Wymagania

 Odbiór własny

Po otrzymaniu z Centrum Ogrodniczego informacji o statusie zamówienia Oczekuje na odbiór, klient sam odbiera produkty w siedzibie Centrum Ogrodniczego pod adresem: ul. Żeromskiego 2a 69-200 Sulęcin

Ta metoda odbioru dostępna jest przy każdym zamówieniu.

Dostarcza kurier Zamówione towary wysyłane są pod wskazany przez klienta adres na terenie Polski. Wysyłka realizowana jest odpłatnie, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ta metoda odbioru dostępna jest dla wszystkich zamówień o całkowitej masie do 1000kg z miejscem dostawy na terenie Polski.

 

W przypadku wysyłki przez firmę kurierską do wartości zamówienia dodawana jest opłata za dostawę naliczana proporcjonalnie do wagi zamówionego towaru. Szacunkowe koszty wysyłki dla wybranych wag zawarte są w poniższej tabeli.

 

Waga paczki

Cena z VAT

Koperta

18,-

Do 1kg

19,-

1-30kg

23,-

1-30kg za pobraniem

25,-

31-60kg

80,-

31-60kg za pobraniem 85,-


Dokładny i całkowity koszt wysyłki obliczany jest indywidualnie dla danego zamówienia i prezentowany jest na ekranie podsumowania, przed potwierdzeniem zamówienia. Wszystkie koszty wysyłki zawarte są w całkowitej wartości zamówienia, wyświetlanej do akceptacji na ekranie z potwierdzeniem zamówienia.

 

Koszty przesyłek powyżej 60kg będą ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia telefonicznie.

 Przy wysyłce szkła Opłata dodatkowa 15zł.

 Dane do wysyłki:

Z.H.U.P Ired-Garden
ul. Żeromskiego 2a
69-200 Sulęcin
nr konta: 38836900087104847720000010
 

facebook