Hurtownia ogrodnicza Ired Garden Sulęcin
Zadzwoń: 95 755 40 59
 

KATEGORIE


INTERNETOWA HURTOWNIA OGRODNICZA

Iredgarden.pl jest internetową platformą sprzedaży Centrum Ogrodniczego Ired-Garden zlokalizowanego w Sulęcinie przy ul. Żeromskiego 2a. Sprzedaż w internetowym sklepie iredgarden.pl prowadzona jest równolegle ze sprzedażą stacjonarną w sulęcińskim Centrum Ogrodniczym, co oznacza, że wszystkie towary oferowane w sklepie iredgarden.pl dostępne są również w stacjonarnym Centrum Ogrodniczym.

 

Hurtownia ogrodnicza Ired-Garden jest firmą działającą na rynku ogrodniczym od 23 lat. Początkowo sklep mieścił się na 40m² powierzchni, obecnie jest to 400m². W naszym sklepie ogrodniczym oferujemy klientom tysiące produktów.

 

Biorąc pod uwagę rozwój rynku ogrodniczego i wiek nowych klientów postanowiliśmy wyjść naprzeciw i poza sprzedażą stacjonarną rozpocząć sprzedaż internetową. Prowadząc sklep ogrodniczy zwracamy szczególną uwagę na naszego klienta, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić szeroki wybór asortymentu ogrodniczego, fachowe doradztwo, a także miłą i profesjonalną obsługę. Centrum ogrodnicze jest dla nas nie tylko sklepem, ale również miejscem, w które wkładamy całą swoją dusze i pasję do ogrodu, którą także staramy się przekazać naszym klientom.


Zapraszamy do współpracy.
Z poważaniem
Irena Rostkowska

facebook