Hurtownia ogrodnicza Ired Garden Sulęcin
Zadzwoń: 95 755 40 59
 

KATEGORIE


Formy płatności

Załącznik nr 1 Regulaminu zakupów

 

Sklep internetowy Centrum Ogrodnicze udostępnia trzy sposoby na dokonanie płatności za zamówione produkty. W zależności od metody wysyłki i wartości zamówienia niektóre ze sposobów mogą być niedostępne. Opis każdej z metod płatności znajduje się w poniższej tabeli.

 

Sposób płatności

Opis

Wymagania

Płatność przy odbiorze

Zamawiający płaci za produkty w momencie ich odbierania. W przypadku odbioru własnego w siedzibie Centrum Ogrodniczego możliwa jest płatność kartą lub gotówką. W przypadku dostawy przez kuriera lub sprzedającego możliwa jest płatność tylko gotówką. Przy wyborze tej formy płatności, do ceny przesyłki doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 5 zł.

Ta metoda płatności dostępna jest przy każdym zamówieniu o wartości brutto do 5000,00 zł.

 

W niektórych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do poproszenia klienta o zaliczkę przelewem na konto bankowe Centrum Ogrodniczego. Wysokość zaliczki ustalana jest indywidualnie.

 Przelew na konto

Zamawiający reguluje należność za zamówienie przelewem bankowym na konto Centrum Ogrodniczego. Numer konta, na które należy przelać należność podany jest w treści potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Sprzedający wysyła produkty dopiero po otrzymaniu przelewu.

Ta metoda płatności dostępna jest przy każdym zamówieniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru opłacanego zamówienia w tytule przelewu.

 Dotpay.pl

Zamawiający reguluje należność za zamówienie tuż po jego zaakceptowaniu (on-line), za pośrednictwem wybranego mechanizmu internetowego udostępnionego przez serwis Dotpay. Sprzedający wysyła produkty dopiero po otrzymaniu potwierdzenia z serwisu Dotpay o zakończeniu płatności (w zależności od wybranego mechanizmu płatności potwierdzenie może być natychmiastowe lub może trwać jakiś czas, np. ok 24h przy płatności kartą).

Ta metoda płatności dostępna jest dla wszystkich zamówień o wartości brutto równej lub większej niż 20,00 zł.

 

Przy tej metodzie płatności pobierana jest dodatkowa opłata w wys. 0,5% wartości zamówienia.

facebook